Ker tako v Sloveniji, kot v evropi zaznavamo izredno veliko zanimanje, za to vedno bolj popularno družabno igro, smo se pri zvezi odločili, da našim slovenskim igralcem ponudimo stik z evropskimi igralci.

ROGAŠKA SLATINA – 1. evropsko in svetovno prvenstvo v Štrbunku / Cornholu

Ker pa vemo, da se mora poleg same igre razvijati tudi organizacija, smo se v Štrbunk zvezi odločili, da kot prvi v Evropi povežemo evropske zveze in jih povabimo na prvo uradno evropsko prvenstvo. Da pa ne bo ostalo samo pri evopskem prvenstvu smo šli še korak dlje in tako bomo naslednji dan organizirali še svetovno prvenstvo v Cornholu.

Odprto evropsko in svetovno prvenstvo v Cornholu bo torej v Rogaški Slatini med 20. in 22. junijem 2024. Tekmovanje bo med posamezniki, dvojicami in ekipno.

Prijave na samo tekmovanje se bodo pričela v četrtek 11. januarja 2024 v aplikaciji Scoreholio po nazivom 1.european cornhole championship.

Ker aplikacija ne omogoča prijavo na več posamičnih tekmovanj, se je potrebno za vsako vrsto tekmovanj prijaviti posebej.

Ravno tako b v kratkem objavljena ponudba nastanitvenih zmogljivosti po ugodnejši ceni za vse, ki boste vplačali kotizacijo na tekmovanje.

Več pa na spletni strani evropske cornhole zveze: Spletna stran Evropske Cornhole zveze