27.07.2024

Koledar dogodkov

Kaj lahko naredi tako preprosta igra?

Že na začetku nas je s svojim prihodom razveselili najboljši igralec štrbunka v Šaleški pokrajinski zvezi Ivo in domačim fantom odčital prvo lekcijo igranja.

V nagradnem skladu so bili raznovrstni izdelki. Sistem tekmovanja je bil prilagojen tako, da je vsak igralec, ki je zaporedoma dvakrat, 3, 5, ali celo 10 krat zmagal prejel določeno praktično nagrado.

Nekateri igralci so si kar hitro nabrali nekaj zmag in jih poskušali prenesti v tekmovanje za večjo nagrado.

In potem, ne boste verjeli prideta na prizorišče Mario in Nives Opeka. Ob najvi, da bi si eno dekle rada pobliže ogledala igro, so bili ob začetnem navdušenju, gladke zmage, potem vsi veseli, da so dosegli vsaj kakšno točko.

Čudovit dan katerega smo izkoristili, da smo tej čudoviti dolini v naši Sloveniji, pokazali še eno zabavno igro, katero lahko ob pravi prilagoditvi igra vsakdo.

Še enkrat hvala čudovitim gostiteljicam Idi in Animariji za enkratno izpeljan dogodek.