13.06.2024

Naslov

Cesta v Lipovce 20
1358 Log pri Brezovici
Slovenija

Telefon

+386 31 814 391

+386 40 863 043

E-pošta

zveza.slovenije@strbunk.si

cornhole.slovenia@strbunk.si

Steve Telzerow
Predsednik tekmovalne registracijske komisije
Gorazd Milavec
Predsednik sodniške komisije

Šaleška PZDU

Ekipno tekmovanje – Šaleška PZDU

Ekipno tekmovanje – Šaleška PZDU

PŠI   ŠPZDU  – DU Velenje – ŠTRBUNK zveza Slovenije, Velenje, 25.4.2024

POROČILO

Organizator ŠPZDU in DU Velenje, Tekmovanje v Rdeči dvorani 8. – 13.ure!

Vodja tekmovanja: Zajc Boris, delegat ZDUS: Zajc Boris, sodnik ŠzS: Ivo Druks, ŠzS:  Gorazd Milavec, Steve Telzerow in gost: Franc Vedenik – predsednik ŠPZDU

SEZNAM NASTOPAJAOČIH  EKIP 

Št.DRUŠTVO UPOKOJENCEVMOŠKE EKIPEŽENSKE EKIPE
1.KU GORENJE 12 tekmovalca Ocepek Mitja, Vtič Avgust2 tekmovalki Dvoršak Hermina, Klosternik Irena
2.KU GORENJE 22 tekmovalca Tovrljan Janez, Lozić Aleks2 tekmovalki Lovrakovič Marija, Lozić Marica
3. DU ŠALEK2 tekmovalca Bitenc Franc, Alihođić Ibro
4.DU  ŠKALE2 tekmovalca Kodre Martin. Lukanc Stojan
5. DU VELENJE 12 tekmovalca Ahac Slavko, Meža Jože3 tekmovalke Vedenik Ana, Meža Mira, Škruba Marija
6.DU VELENJE 22 tekmovalca Berzelak Danijel, Škruba Božo2 tekmovalki Triglav Sonja, Lipnikar Sofia
7.DU VELENJE 32 tekmovalca Junuzović Kadrija, Musić Rasim
8. DU VELENJE 42 tekmovalca Krajnc Ivan, Rusmir Milorad
SKUPAJ 16 tekmovalcev9 tekmovalk

Sistem tekmovanja:

Vsako ekipno srečanje se je  igralo 2 igri posamezno in 1 igra dvojic! Igra se na en bunk, torej do 21 in več!

  1. Moške ekipe (8) so v prvem delu tekmovanja igrale  v 2 skupinah po 4 ekipe.

V drugem delu pa so ekipe igrale po doseženih uvrstitvah v skupinah: 

Finale:      zmagovalni ekipi obeh skupin; 

3.mesto:  drugo uvrščeni ekipi po skupinah;

             5.mesto:  tretje uvrščeni ekipi po skupinah;

7.mesto:  četrto uvrščeni ekipi po skupinah

           Zmagovalna ekipa je ekipni prvak v igri štrbunk PŠI ŠPZDU 2024!

  • Ženske ekipe (4) so tekmovale v eni skupini in zmagovalka skupine so ženske ekipne prvakinje  ŠPZDU za leto 2024.

 REZULTATI

MOŠKI

1 DEL TEKMOVANJA:

Moški 1 skupina:

DU VELENJE 2 : DU VELENJE 3           2:1

DU VELENJE 2 : DU VELENJE 4           2:0

DU VELENJE 2 : KU GORENJE 1          2:0

DU VELENJE 3 : DU VELENJE 4           2:0

DU VELENJE 3 : KU GORENJE 1          2.0

KU GORENJE1 : DU VELENJE 4           2:1

1.mesto: DU VELENJE 2,    2.mesto: DU VELENJE 3,    3.mesto: KU GORENJE 1,   4.mesto: DU VELENJE 4

Moški 2 skupina:

DU VELENJE 1 : DU  ŠALEK                 2:0

DU VELENJE 1 : DU ŠKALE                  2:0

DU VELENJE 1 : KU GORENJE 2          2:0

DU ŠALEK        : KU GORENJE 2          2:1

DU ŠALEK        : DU ŠKALE                  2:1

DU ŠKALE        : KU GORENJE 2          2:0

1.mesto: DU VELENJE 1;    2.mesto: DU ŠALEK;     3.mesto: DU ŠKALE;     4. mesto: KU GORENJE 2;

FINALNI DEL TEKMOVANJA:

1.mesto:   DU VELENJE 1  :  DU VELENJE 2   2:0

3.mesto:   DU VELENJE 3  :  DU ŠALEK           2:0

5.mesto:   KU GORENJE 1 :  DU ŠKALE           2:0

7.mesto:   DU VELENJE 4  :  KU GORENJE 2   2:1

Ekipa moški DU VELENJE 1  so ekipni prvaki  PŠI ŠPZDU 2024 !

ŽENSKE:

SKUPINA/ž:

DU VELENJE 1  :  KU GORENJE 2        2:1

DU VELENJE 1  :  KU GORENJE 1        2:0

DU VELENJE 1  :  DU VELENJE 2         2:0

KU GORENJE 2 :  KU GORENJE 1        2:1

KU GORENJE 2 :  DU VELENJE 2         2:1

KU GORENJE 1 :  DU VELENJE 2         2:0

  • 1.mesto: DU VELENJE 1 
  • 2.mesto: KU GORENJE 2
  • 3.mesto: KU GORENJE 1 
  • 4.mesto: DU VELENJE 2                  

Ekipa ženske DU VELENJE 1 so ekipne prvakinje PŠI ŠPZDU 2024!

POSAMEZNO  m/ž

MOŠKI (10 tekmovalcev)

polfinale:      Grajžl Ivo (KU Gorenje)     :  Škruba Božo (DU Velenje)                 23(2

polfinale:      Ahac Slavko (DU Velenje) :  Meža Jože (DU Velenje)                     21/1

3.mesto:      Škruba Božo :  Meža Jože            23/10

1.mesto:      Grajžl Ivo      :  Ahac Slavko         21/3

1.mesto: Grajžl Ivo;  2.mesto: Ahac Slavko;  3.mesto: Škruba Božo;  4.mestol: Meža Jože

Grajžl Ivo (KU Gorenje) prvak posamezno na PŠI ŠPZDU 2024!

ŽENSKE (9 tekmovalk)

Polfinale:    Meža Mira (DU Velenj)           :  Vedenik Ana (DU Velenje)                        21/17

Polfinale:    Škruba Marija (DU Velenje)   :  Lozić Marica (KU Gorenje)                        22/15

3.mesto:     Vedenik Ana    :  Lozić Marica     22/2

1.mesto:     Škruba Marija :  Meža Mira        21/19

1.mesto: Škruba Marija;   2.mesto: Meža Mira;    3.mesto: Vedenik Ana;    4.mesto: Lozić Marica

Škruba Marija (DU Velenje)  prvakinja posamezno na PŠI ŠPZDU 2024!

Poročilo pripravil                  Vodja tekmovanja                                    Predsednik ŠPZDU

Ivo Druks                                Boris Zajc                                                    Franc Vedenik

 … podeljene  medalje – ekipno

Rdeča dvorana 25.4.2024 Ivo Druks